Oportunități de afaceri

Acum este momentul să te alături echipei noastre de Parteneri Autorizati!

Points of You™ a dobândit un succes remarcabil de la lansarea sa, în Aprilie 2007:

 • Profesioniștii în coaching, facilitatorii de echipe și grupuri, profesioniștii în training și dezvoltare, profesori, psihologi, consultanți organizaționali și mulți alții au obținut rezultate eficiente prin utilizarea metodei și a instrumentelor Points of You™.
 • Companii de top și organizații din întreaga lume și-au îmbunătățit managementul și eficiența echipelor, folosind metoda și instrumentele Points of You™, integrându-le cu succes cu alte metode folosite intern pentru dezvoltarea managerilor și a echipelor.
 • Persoane fizice și diferite comunități interesate de dezvoltarea personală au folosit metoda și instrumentele Points of You™ pentru a rezolva situații, pentru a crea legături strânse și pentru a îmbunătăți comunicarea.

Pe măsură ce Points of You™ crește și se dezvoltă, o nouă platformă online este în acest moment în lucru și instrumentele noastre sunt lansate în noi limbi, în diferite țări ale lumii. Suntem mereu în căutare de a ne conecta cu parteneri profesioniști talentați și pasionați. Acum este timpul pentru progres și dezvoltare – alătură-te echipei noastre! Contactează-ne pentru mai multe informații despre colaborare, distribuție și altele.

CONTACTEAZA-NE!

Opportunities
Solutions
Leadership
 

Testimoniale

 • Utilizez instrumentele Points of You™ încă din 2012 și pot să spun că am avut rezultate neașteptate, dar precise indiferent de context, subiect sau de numărul de participanți. Le-am utilizat atât în sesiuni de coaching individual cât și în workshopuri de dezvoltarea abilităților de inteligență emoțională și socială, programe de dezvoltarea potențialului de leadership, traininguri sau conferințe cu zeci de participanți. Port cu mine “The Coaching Game” în orice training sau workshop pe care îl facilitez pentru că îmi permite foarte multă flexibilitate și creativitate în utilizare: pot să îl folosesc ca pretext de cunoaștere, pot să inventez un ice breaker când energia grupului scade, pot să creez un joc care să îmi servească introducerii unui concept specific, pot să spun o poveste sau să adresez o serie de întrebări suplimentare pe o anumită temă sau pot să închei o zi de training într-un mod care să faciliteze fixarea conceptelor învățate de participanți pe parcursul zilei. În sesiunile de coaching, când un obiectiv sau un subiect pare epuizat, propun clienților să ne "jucăm" cu The Coaching Game sau Punctum și de fiecare dată apar noi perspective suprinzatoare dar precise de explorat. Recomand cu încredere instrumentele Points of You™ trainerilor, facilitatorilor și coachilor, sunt "magice"

  Adela Iepure

  Adela Iepure Coach, ACC - Bucuresti
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8